• manyaklığı ve güzelliği bir arada taşıyan hayvanlar. ciddi derecede olan depresyon seviyeleri hariç, birçok depresyon türüne ve gelecek kaygısı gibi stresli hayata çok iyi geliyor. mutlu olmak istiyorsanız evinize bir kedi alın, çok mutlu olmak istiyorsanız birden fazla kedi sahibi olun. tabii ki kim kimi sahipleniyor bilemeyiz ama çok güzel varlıklar olduğu gerçeği var.
  t: cennet tanımı içeren güzellikler

 • bir tür kışı sevmeyen sözlük hayvanı da diyebiliriz.
  evimiz gibi canım izmirsozluk'te evcil hayvanımız da olsun

 • her birinin kendine özgü karakteri vardır. geneli manyaktır. sevimli bir o kadar da şerefsizlerdir.
  her evde olması gereken demirbaşlardandır.

 • dört tarafı patilerle çevrili tüylü can parçasıdır.

 • deli mi uzaylı mı karar veremediğim canlılardır.

 • konstantin adlı filmin etkisi çoktur bende. yani severim öperim ama içten içe hep bir gerginlik hissediyorum

 • off kötü anılarım canlandı. maalesef cehaletim nedeniyle tanıdığım bildiğim bir kedi ki kendisi ev kedisidir bana bir güzel saldırdı. kedi benim değil bu arada.

  kendisi veteriner korkusuna sahip bir canlı. biz de ailecek otururken veterinerden korkan bir kedi videosu açıp birisine izletecekken videodaki kedinin sesini sadece bir saniyeliğine duymasına rağmen bana bir saldırdı ki saniyede 100 tırmık 30 diş darbesi gibi film sahnesi yaşandı. o an yaşadığım şoku daha da atlatabilmiş değilim. bir seneyi geçti onca ilaç bakım tedavisine rağmen bacaklarımda çok güzel tırmık izleri bıraktı. arada denk gelsek de üstüme yastık yorgan allah ne verdiyse atıp oturuyorum.

  ve mükemmel şanslı bir insan olduğumdan bu kedi olaydan bir gün önce veterinere gitmiş ancak yine krize girdiği için tırnak kesimi ertelenmiş.

  siz siz olun bir kedinin yanında başka bir kedi videosu açmayın ne olur ne olmaz.